Az ózonos autóklíma tisztítás egy teljes mértékben vegyszermentes fertőtlenítő hatású eljárás, amely 100%-ig biztonságos, és nem csak az autó belső rendszerét, de az egész utasteret fertőtleníti és szagtalanítja.
Az ózonos tisztítás során nem marad hátra semmilyen maradványszer, nem tesz kárt az autóban, nem piszkolja össze a kárpitot és a belső felületeket. A kezelést követően tiszta oxigénné alakul.
Az ózonos autóklíma tisztítás évente 2 alkalommal ajánlott, ez általában a klímaszezon előtt és utána kell(ene) megejteni. Különösen fontos ez akkor, ha kisgyermekek is utaznak az autóban, hiszen es segít megóvni a légúti kórokozók fertőzését. Emellett szakemberek sok féle kórokozókat azonosítottak autók belső terében, úgy mint az ételmérgezést okozó E. coli törzsek, a Staphylococcusok és különböző fajtájú penészgombák.
Az ózonos autóklíma tisztítás a leghatékonyabb módszer, 99,9%-ban pusztítja el ezeket a kórokozókat a teljes szellőző rendszer legeldugottabb részein is. Semmilyen gyors sprayvel nem lehet elérni ehhez fogható tisztító hatást.
Hogy történik az autóklíma tisztítás?
Az SOSmobilgumis szervízautója vállalja az autóklíma töltést, karbantartást, és tisztítást. Az Ön által megadott címen tudjuk az autóklíma töltést gyorsan és szakszerűen elvégezni Extra szolgáltatásként a nyári időszakban lehetséges, személygépjárművek klímájának feltöltésére is. A klímatöltés egy mobil, teljesen automatikus gép segítségével történik. Ezen gép, a legtöbb gépjármű gyári adatával rendelkezik, ezáltal biztosan a megfelelő mennyiségű hűtőközeg kerül betöltésre, így a töltési folyamat teljesen biztonságos módon lebonyolítható. A „csak töltsünk rá” nálunk nem működik. A klímarendszer normális működéséhez a gyár által grammban előírt mennyiségre van szükség. És a nyomásvizsgálat nem mutatja meg, hogy hány gramm hűtőközeg van a rendszerben, ezért az egész folyamatot végig kell csinálni. A nyomás ellenőrzése után a klímarendszerből lefejtjük a maradék hűtőközeget (amennyiben van benne). Majd nyomáspróbát végzünk. Ha a nyomáspróba alatt esik a nyomás, akkor szivárog a rendszer, nem érdemes feltölteni, mert elszökik a „klímagáz”.
Mi a legmodernebb, professzoinális eszközökkel és gépparkkal dolgozunk, mivel a helyszínen végezzük ezt a szolgáltatást, ezért ez ellenőrizhető is minden Ügyfél számára.
Vigyázzon családja és saját egészségére, és tisztítassa autóklímáját évente 2 alkalommal az SOSmobilgumissal!
